Innovative solutions to
build better products

Skladník, manipulant

Požadavky:

  • SOU/SŠ technického zaměření
  • výhodou zkušenosti s prací ve skladu nebo na příjmu zboží
  • výhodou vazačský a jeřábnický průkaz, průkaz na VZV
  • práce s PC
  • dobrý zdravotní a fyzický stav
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost
  • flexibilita a odolnost vůči stresu
  • ŘP sk. B

Náplň práce:

  • evidování a kontrola přijatých zásilek
  • příjem a výdej materiálu
  • logistika v rámci toku materiálu pomocí manipulační techniky
  • občasný dovoz materiálu od dodavatelů
  • provádění kontrol a inventarizací

Nabízíme:

Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, směnný provoz doba, stravenky

Místo výkonu práce:      Olomouc

Termín nástupu:            ihned

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou".

Contact Form