Innovative solutions to
build better products

Projektový manažer (automobilový průmysl)

Požadavky:

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici (idelálně automobilový průmysl) min. 3 roky
  • velmi dobrá znalost cizího jazyka (NJ, AJ)
  • znalost technické dokumentace
  • organizační schopnosti
  • vysoká míra samostatnosti i týmové spolupráce
  • vysoká míra zodpovědnosti
  • schopnost vést a motivovat tým
  • odolnost vůči stresu
  • ochota cestovat (řidičský průkaz sk. B)

Hledáme silnou, komunikativní a flexibilní osobnost.

Náplň práce:

  • vedení projektu, zahájení projektu, vyhotovení projektového manuálu, sestavení a vedení realizačního týmu
  • vypracování strategií a opatření pro dosažení cílů projektu, sestavení hrubého harmonogramu, sestavení nákladového rozpočtu
  • koordinace podrobného plánování a vyhotovení specifikace požadavků projektu realizačním týmem
  • aktivní účast při důležitých jednáních
  • budování vztahů se zákazníky a strategickými partnery
  • kontrola postupu projektu (termíny, náklady atd.) a řízení rizik
  • koordinace konečné přejímky
  • vedení pravidelných interních porad

Nabízíme:

Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, pružnou pracovní dobu, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, firemní akce, bonusy/prémie, stravenky, multisportkarta, 3 sickdays ročně, 5. týden dovolené navíc

Místo výkonu práce: Olomouc.

Termín nástupu: dle dohody.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Contact Form