Innovative solutions to
build better products

Programátor robotů

Požadavky:

  • zkušenost v oblasti robotů výhodou (Kuka, ABB, Fanuc, Comau, …)
  • zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu žádoucí
  • zkušenost v uvádění zařízení do provozu žádoucí
  • znalosti PLC systémů, průmyslových sběrnic výhodou
  • znalosti robotických technologií (svařování, lepení, nýtování, …) výhodou
  • předpoklad flexibilita, týmová schopnost, připravenost ke studiu
  • komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny podmínkou – další jazyk výhodou
  • dobrá znalost práce na PC
  • absolutní připravenost k cestám  (80 – 90 %)

 Náplň práce:

  • simulace a offline programování robotů, kalibrování
  • parametrizování řízení robotů
  • uvádění robotů, skupin robotů a zařízení do provozu
  • programování robotů online
  • seřizování periférií robotů
  • optimalizování taktů průběhů manipulací a procesů
  • optimalizování procesů spojovacích technik (svařování, lepení, nýtování, …)
  • analýza chyb
  • dohled nad produkcí, technická asistence
  • tvorba předávací dokumentace
  • školení zákazníků
  • after sales services
Nabízíme:

Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, bonusy/prémie, mobilní telefon, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, klouzavou pracovní dobu, stravenky.

Místo výkonu práce: Olomouc.

Termín nástupu: možný ihned.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení.

„Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Contact Form